Биография

Гурт KHORS був створений у серпні 2004 року в Харкові досвідченими музикантами української андеграундної метал сцени. Перші кроки були відображені на дебютному альбомі «The Flame of Eternity's Decline», який був виданий українським лейблом Oriana Music навесні 2005 року і перший тираж був розпроданий протягом декількох місяців. Музично гурт представлял собою атмосферний язичницький black metal в середньому темпі. Пізніше, разом з роботою над другим альбомом, гурт починає концертну діяльність.

Другий альбом «Cold» був випущений на Oriana Music в кінці 2006 року і представив гурт з більш мелодійної сторони. Альбом отримав багато позитивних відгуків і пізніше був виданий в ексклюзивної вінілової версії.

Третій альбом «Mysticism» став найбільш значущим для KHORS. Він практично розділив творчість гурту на до і після. З третім альбомом KHORS змінив лейбл на американський Paragon Records іотримав ще більшого поширення. Альбом отримав масу позитивних відгуків у сотнях профільних видань того часу. Музика придбала ще більш атмосферної і мелодійної форму темного язичницького металу.

Четвертий альбом «Return To Abandoned» вивів гурт на міжнародний рівень. Альбом був визнаний одним з кращих альбомів у жанрі, і гурт отримав ще більший promotion завдяки Paragon Records і ексклюзивному вініловому виданню альбома на легендароному Osmose Productions, який працював з MARDUK, EMPEROR, BEHEMOTH, ENSLAVED, ROTTING CHRIST, SAMAEL і багатьма іншими корифеями жанру. В цей же час гурт починає з'являтися на європейських фестивалях.

 З п'ятої платівкою «Мудрість Століть» гурт підписує контракт зі всесвітньо відомим major лейблом Candlelight Records. «Мудрість Століть» стає першим альбомом KHORS, виконаним на рідній мові.

Випущений в 2015-му році 6-й полноформатник «І Ніч Схіляється До Наших Ліць» ще більше зміцнює позиції гурту на європейській сцені і стає дефіцитом вже через кілька місяців.

На даний момент KHORS є одним з найвідоміших українських metal імпортів країни і одним з найбільш впізнаваних українських metal гуртів за кордоном. Гурт має в своєму арсеналі 6 повноформатних альбомів, DVD, живі альбоми, EP, випущені у всіляких форматах на відомих лейблах в metal індустрії.

 У 2020-му році готується до виходу новий, 7-й повноформатний альбом гурту, що ознаменує нову еру KHORS. Гурт продовжує розвиватися і рости з кожним новим записом, з кожним новим шоу.
Гурт відкритий для концертних пропозицій, маючи в своєму арсеналі найбільш сильну і зрілу концертну програму.


_______________________________________________________________________________

KHORS був участником таких фестивалів, якMotocultor (France), Kilkim Žaibu (Lithuania), Ragnard Rock (France), OST (Romania), Dark Troll (Germany), Gothoom (Slovakia), Aurora Infernalis (the Netherlands), Hell Fast Attack (Czech Republic), Metal Head's Mission (Ukraine), Oskorei (Ukraine), Carpathian Alliance (Ukraine). Широка концертна географія налічує майже всі країни Європи.


© 1995–2024 KhorsПредставиться — Created by Annexare.com